Hrát, nebo zpívat, to je oč tu běží!

Sólový zpěv

Nabízíme hlasové vedení pro stávající zpěváky, kapely a komorní soubory. Individuální práce na skladbách, pocházejících z Vašeho repertoáru. Každému vytváříme individuální plán výuky na míru podle jeho typu hlasu a vztahu ke zpívání.

Budeme se vždy snažit vyjít maximálně vstříc Vašim požadavkům a také vyzdvihnout Vaši jedinečnost. Rozvíjíme především cit a učíme hudbu vnímat všemi smysly jako součást vyššího celku a mnoha dovedností, kterým se člověk v životě učí a propojujeme ji s běžným životem. 

V Moje hudebka se zaměřujeme na poklidnou přirozeně plynoucí výuku a na rozvíjení muzikality každého člověka, u kterého se budete bavit a relaxovat. Zpěv je skvělý způsob jak se uvolnit, odreagovat a poznat sám sebe.

Klavír

Vytváříme individuální plán výuky na míru podle Vaší osobnosti, časových možností a vztahu k hudbě. Snažíme se vyjít maximálně vstříc všem požadavkům a vyzdvihnout jedinečnost každého hráče. 

Pracovat budeme s notovým materiálem Moje hudebka, Evropskou klavírní školou nebo si Vy sami vyberete písničky a skladby, které si chcete zahrát. Učím hrát nejen z not a nevytvářím hudební roboty, kteří si neumějí zahrát obyčejnou písničku jen tak pro radost.

Pokud vaše technická zdatnost ještě nedosahuje takové úrovně, aby jste si mohli zahrát skladbu Vašich snů, upravím ji na míru Vašim aktuálním dovednostem. Každý se zprvu setká s technikou, která ho bude provázet celým studiem. Z počátku jednoduchým a později složitějším doprovodem písniček dle přání každého žáka, aby jej procvičování bavilo.